Opis stanowiska:
Researcher odpowiedzialny jest za pozyskiwanie i weryfikację adekwatnych do realizowanego projektu informacji z otwartych źródeł. Na stanowisku tym niezbędne jest posługiwanie się językiem angielskim, tak aby nie ograniczać wyników wyszukiwania wyłącznie do regionu Polski. Poszukujemy osoby, która potrafi w szybki sposób pozyskiwać informacje z Internetu, telefonicznie lub z odpowiednich podmiotów publicznych. Stanowisko to również wymaga umiejętności szybkiego uczenia się, gdyż każde zlecenie jest inne i wymaga odmiennych metod poszukiwawczych.

Zakres obowiązków:
- Pozyskiwanie danych z otwartych źródeł informacji,
- pomoc w analizie pozyskanych danych
- przygotowanie dokumentacji potrzebnej do realizacji projektu,
- wsparcie przy realizacji projektów,
- pisanie raportów na podstawie zdobytych informacji,
- wspieranie ekspertów w realizacji projektów.

Oferujemy:
- Praca w zgranym zespole,
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności i zaangażowania,
- możliwość szybkiego rozwoju i awansu na stanowisko Analityka Informacji,
- zdobycie doświadczenia zawodowego przy międzynarodowych projektach,
- szkolenia ze standardów pozyskiwania i analizy informacji (OSINT).

Wymagania:
- Zdolność szybkiego i dokładnego wyszukiwania informacji w Internecie,
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min B2),
- mile widziany dodatkowy język obcy (nie jest wymagane),
- dobra organizacja czasu pracy,
- znajomość obsługi pakietu MS Office.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.